Hurtownia ''Dawid''

 

 

Świąteczna promocja firmy "LAMA"!

Na produkty firmy Lama udzielamy w miesiącu grudniu 10% rabatu!

 

Zapraszamy do zakupów!

 

Promocja firmy "KNITTEX"!

Do grudniowych promocji w Hurtowni Dawid dołączyła również firma Knittex, produkująca wyroby pończosznicze - na jej produkty udzielamy państwu rabatu w wysokości 10% w dniach 12 do 24 grudnia (2 tygodnie)!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wielka jesienna promocja Firmy INEZ.

W październiku na zakupy rajstop z mikrofibry o grubości 40 i 60 den udzielamy 10% rabatu!

 

Serdecznie zapraszamy do Hurtowni Dawid!

 

Promocja firmy LAMA!

W październiku do promujących się w Hurtowni Dawid firm dołączyła nie pierwszy raz LAMA. Proponujemy przy zakupie bielizny LAMA 10% rabatu! Promocja trwa cały miesiąc. Tylko u Nas!

 

Serdecznie zapraszamy.

 

W dniach 22 września do 5 października firma "DAWID" zaprasza na jesienną promocję firmy Gabriella. Każdy klient kupując 6 sztuk rajstop z mikrofibry o grubości 40 den otrzyma 7 sztukę GRATIS! Serdecznie zapraszamy!

 

Rabat na produkty firmy "Lama" -10%

W miesiacu kwietniu mamy do zaoferowania kolejną promocję firmy "Lama". Promocja obejmuje wszystkie produkty z wyjatkiem nowej kolekcji wiosna-lato 2011.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Promocja firmy "Inez"

Bezapelacyjnie sezon wiosenny w naszej branży już wystartował. Tradycyjnie ruch w hurtowni Dawid rozpoczyna się z początkiem marca wraz ze zmianą pory roku i co za tym idzie zmiany upodobań zakupowych klientek i klientów sklepów.

 

W miesiącu marcu do listy firm, które przyłączyly się do promocji w naszej firmie dołączył "INEZ"

Firma "Inez" to wiodący producent wyrobów pończoszniczych w naszym kraju. Produkuje szeroki asortyment rajstop, pończoch, podkolanówek z lycry, stretchu, elastilu oraz mikrowłókien.

 

W marcu niepowtarzalna okazja nabycia Lycry firmy "Inez" z 10% rabatem!!!


Rabat na produkty firmy "Lama" -10%

W miesiacu marcu mamy do zaoferowania kolejną promocję firmy "Lama". Promocja obejmuje wszystkie produkty z wyjatkiem nowej kolekcji wiosna-lato 2011.

 

Poprzednie promocje jakie odbyły się w naszej hurtowni w miesiącu listopadzie i grudniu 2010 roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, tak więc jesteśmy przekonani, iż akutalna oferta przyjęta zostanie wsród naszych klientów z dużym zadowoleniem, tym bardziej, iż ceny wyrobów bieliźniarskich w ostatnim okresie niebagatelnie wzrosły... a u nas -10%!!!

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Chcielibyśmy nadmienić, iż nadal posiadamy w sprzedaży promocyjne produkty firmy Atlantic. Oferta obejmuje slipy, szorty, boxerki i piżamy męskie od 10% do 20%.

W miesiącu marcu i kwietniu będziemy również prowadzić wyprzedaż końcówek bielizny "Lama" od 1,90 brutto oraz starszych wzorów rajstop z lycry firmy "Knitex" oraz "Gabriella" od 4,90 brutto.

 

Począwszy od połowy stycznia mamy do zaoferowania naszym klientom bardzo atrakcyjną promocję na wybrane produkty firmy Atlantic.

Firma Atlantic to jedna z większych firm na rynku bieliźniarskim w Polsce, dlatego też uważamy, że oferta cieszyć się będzie dużym uznaniem.

Oferta promocyjna będzie obejmowała wyroby męskie, obniżone odpowiednio od 15% do nawet 20%!


W skład promocji wchodzić będzie:
- około 20 rodzajów slipów męskich
- 10 szortów
- 10 bokserek (luźnych)
oraz od 5 do 10 modeli piżam

Oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów.

 

Zachęcamy do zakupów!


Oferujemy wysprzedaż końcówek bielizny LAMA już od 1,90 brutto!

 

W listopadzie i grudniu zapraszamy na promocję bielizny firmy LAMA , stara kolekcja -20% oraz najnowsze wzory -10%!

 

Zapraszamy do zakupu przecenionych starszych wzorów rajstop z firmy KNITEX oraz Gabriella po 4,90 brutto!